Postup objednávky

Prečítajte si základné informácie a najčastejšie otázky ohľadom objednávky z Ebay.

1. Vyhľadáte a pošlete nám cez formulár www adresu nájdeného tovaru

Navštívte našu sekciu hľadanie tovaru na Ebay a dozviete sa návod, tipy a triky ako nájsť na Ebay tovar a ako si vybrať. Následne cez objednávkový formulár (na konci tejto stránky) pošlete zoznam tovaru s www adresami o ktorý máte záujem, alebo čo hľadáte ak to neviete nájsť.

2. Skontrolujeme tovar, či sa dá objednať na Slovensko a pošleme vám cenovú ponuku

Skontrolujeme históriu a dôveryhodnosť predajcov. Následne pozrieme či tovar nepredáva niekto iný výhodnejšie. Následne vypracujeme cenovú ponuku, kde prepočítame doláre/libry a podobne na eurá, prirátame dohodnutú províziu a poštovné v rámci Slovenska a pošleme vám cenovú ponuku na email.

3. Uhradíte celkovú sumu tovaru + provízia a poštovné v rámci Slovenska

Dohodnutú sumu prosíme uhraďte na číslo účtu SK3811110000001269436004 (Unicredit banka) a do poznámky pri prevode uveďte vaše meno a priezvisko. Po jej úhrade tovar zakúpime a začína sa vaša čakacia doba na tovar. Tovar neposielame na dobierku, z dôvodu nepoctivosti kupujúcich, ktorí si v minulosti často nepreberali dobierky a my sme mali potom problémy vrátiť tovar.

4. Potvrdíme zakúpenie tovaru, informujeme zákazníka o predpokladanom termíne doručenia tovaru

Pošleme vám potvrdenie, že sme váš tovar zakúpili a že je všetko v poriadku. Napíšeme vám orientačný termín doručenia zásielky a začína plynúť vaša čakacia doba na tovar.

5. Zákazník čaká tovar (väčšinou 14 až 30 pracovných dní)

Čakanie na tovar je individuálne a nevieme ho ovplyvniť. Z vlastnej skúsenosti však vieme, že keď je pri tovare poštovné zadarmo, budete čakať väčšinou dlhšie ako normálne. V prípade keď si objednáte viac kusov tovaru, môžeme sa dohodnúť, že keď príde väčšina tovaru pošleme vám ho a nakoniec zvyšok tovaru.

6. Prepošleme tovar ku zákazníkovi

Tovar posielame slovenskou poštou doporučene a prvou triedou. Keď tovar odošleme dostanete informáciu emailom. Pri prvej triede obdržíte tovar väčšinou do 2 dní.

7. Spokojný zákazník :)

Prebierete tovar a môžeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu. S množstvom zákazníkov spolupracujeme dlhodobo a zákazníci k nám prichádzajú väčšinou na základe odporúčaní našich stálych zákazníkov.

Prečítal som si sekciu najčastejšie otázky ohľadom objednávania z Ebay.